EKİBİMİZ
 • Uzman Klinik Psikolog Aygün Tuçe ATAŞ

     Uzman Klinik Psikolog Aygün Tuçe Ataş         Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans derecesini edinerek uzmanlık ünvanı almaya hak kazanmıştır. Psikoterapi alanındaki çalışmalarını Kognitif (Bilişsel) Davranış Terapisi üz..
 • Uzman Klinik Psikolog Aylin ÖZEREN

  Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyet Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlayarak Klinik Psikoloji uzmanlığını edinmiştir. Bitirme tezini Kaygının Dikkat ve Algı Alanı Üzerindeki Etkileri üzerine yapmıştır.  ..
 • Uzman Psikolog Gözde Nur ŞAHİN

  1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi PDR lisans programına başlamış, kısa bir süre sonra Psikoloji Bölümü Çiftanadal programına kabul edilip  aynı zamanda Erasmus Programı kapsamında bulunduğu Rotterdam Erasmus Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden dersler almıştır. 2009 yılında PDR; 2010 yılında ise Psikoloji Bölü..
 • Psikolog Zeynep KURT

  Maltepe Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 2014 yılı mezunuyum. Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı programında tez dönemindeyim. Üniversite döneminde çeşitli alanlarda özellikle dezavantajlı ve travma mağduru gençlerle çalıştım halen de bu alanda çalışmaktayım. Çocuklarda kaygı ve anksiyete ..